SMS ile Yapı Kredi Bankası Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi Kolay Para | TC Kredi Notu
SMS ile Yapı Kredi Bankası Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi Kolay Para2017 Kurban Bayramı kredi Kampanyası, yapı Kredi Bankası kurban bayramı kredisi, bireysel hesaplı ve uygun kredi – Tüm işlerimiz paraya bağlanmış durumda. İhtiyaçlarımız da aynı şekilde. Para işlerimizi çevirmeye ve gereksinimlerimizi karşılamaya çalışıyoruz. Para dediysem de öyle herkesin evinde bir bankası yok. Meteliğe kurşun atıyoruz. Buradan kastım krediler elbette. Yalnız son zamanlarda piyasayı incelediniz mi? bilmiyorum ama, faizler almış başını gidiyor. Doğru kredi tercihi yapmak hayati önem taşıyor.

EY UYGUN OLAN BANKA HANGİSİ

Şimdilerde ise kurban bayramı kredileri dönmeye başladı. Aslında böylesi özel günler için sunulan kampanyalarda faiz oranları biraz daha uygun oluyor. Ama bura da önemli olan, en uygununu bulmak. Ben günlük olarak bankaların sunduğu kredi kampanyalarını zaten sizler ile paylaşıyorum. Amaç kısa sürede olabildiğince kredi kampanyasını bir arada görebilmeniz. Tabi aralarından da hesaplı olanı tercih etmeniz. Bugün de yapı kredi bankası daha fazla beklemeden bir kampanya başlattı. Kurban bayramına özel bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası. Ben bu kampanyaya değineceğim.

YAPI KREDİ BANKASI BAYRAM ÖZEL KAMPANYASI VE ÖZELLİKLERİ

Kurban bayramı için yapı kredi bankası da rekabete dahil olmuş. Günde 10 lira ödeyerek 10.000 TL kredi almanıza olanak tanıyor. Kampanyanın özü bu. Ama merak edilen özellikleri elbette var. Ben de bu özellikleri sizler için hızlı ve akıcı bir dil ile anlatmak istiyorum. Öncelikle kredi kampanyasında cebinizden çıkacak olan 2 giderin olduğunu belirtmek isterim. Bunlar hayat sigortası ve kredi tahsis ücretidir. Tahsis ücreti bankaların genel çoğunluğunun talep ettiği ufak tutarlı dosya masrafıdır. Hayat sigortası da ölüm halinde devreye girer ve geride kalanlara borcunuz kalmaz.

KREDİ VADESİ, LİMİTİ VE FAİZ ORANLARI

Kredi vadesi için dünyalar kadar tercihiniz var. Ama en yüksek taksit sayısının 48 ay olduğunu unutmayın. 4 yılda ihtiyaç kredileri için belirlenen en yüksek vade sayısıdır. Faiz oranı 10 bin lira için %1,33 dür. Bayram özel kampanyasıdır. Bu tutar bana yetmez diyenler, elbetteki daha farklı limitlere de başvuru yapabilir. Lakin bu defa da faiz oranları değişiklik gösterebilir. Bu konular oldukça fazla önem arz ediyor ve ince ayrıntı niteliğinde oluyor. Kredi başvurusunda adresinizi gösteren yeni tarihli bir belge, maaş bordronuz yada aylık gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınızı mutlak suretle sunmanız gerekiyor.

YAPI KREDİ KURBAN BAYRAMI SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Arkadaşlar başvuru yapı kredi banka şubelerindne gerçekleştirilebiliyor. Ama bu zaman da kimse başvuru için saatlerini ayırmak istemiyor. Dolayısıyla da banka SMS ile başvuru imkanı sunuyor. Başvurunuzu yapıyorsunuz. Onay aldığınız zaman bankaya gidiyorsunuz. SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız da aralarında birer boşluk olacak şekilde; Bireysel (Boşluk), T.C. No (Boşluk), Aylık gelir yazılıyor. (örnek ile belirtelim; Bireysel 33333331111 1750) Şimdi ise bu mesajı 4411’i tuşlayarak göndermeniz gerekiyor.

MÜŞTERİLERİN İŞİ ÇOK KOLAY

Müşterilerin internet şifreleri oluyor zaten. İnternet şubeye giriş yapıyorlar. sağ üst köşede ürünler bulunuyor. Burada kredilerden başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Ben denediğimden biliyorum. 2 dakika da kredi başvurusu yapılıyor. Sonra da bir kaç dakika içerisinde cevap mesajı geliyor. Olumlu ise yani krediniz için onay verilmiş ise anında paranızı hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Pazar günü dahi ihtiyaç durumunda paranıza kavuşabiliyorsunuz. Telefon bankacılığını yada ATM’yi kullanarak da krediye başvuru yapma imkanınız oluyor.

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Yapı krediden 48 ay vade ile 10.000 TL Kurban bayramı kredisi almak için talepte bulundunuz. Hatta olumlu cevap bile geldi. Bundan sonra bankada %1,33 faiz oranını verdi. Hesaplama yapıldı. Her ay ödeyeceğiniz taksit tutarınız 299,80 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz de 50 TL.

 

 

Etiketler:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KimdirBenjamin

Paylaşım