INGBank İhtiyaç Kredisini Şimdi Alıp 2018'de Ödemeye Ne Dersiniz? | TC Kredi Notu
INGBank İhtiyaç Kredisini Şimdi Alıp 2018’de Ödemeye Ne Dersiniz?Ingbank Kredi Notuna Göre Kredi, 4 Ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, 2018 ödemeli kredi – Hayatımız krediye endekslenmiş adeta. Kredi aşağı kredi yukarı yatıp kalkıyoruz. Kredileri de belirli bir faiz oranı karşılığında alabiliyoruz. Borç harç işleri halletmeye çalışıyoruz ama hiç bir bankada demiyor ki; Al kardeşim bu parayı ödemeyi 4-5 ay sonra yap. Aynı gün faizi işletmeye başlıyorlar. 3 ay ertelemeli kredi veren bazı bankalar var ama onlarında bir sürü teferruatı oluyor. Bugünde size hangi haberi sunsam diye düşünürken, karşıma ingbank çıktı.

INGBANK’TAN 4 AY ERTELEMELİ KREDİ FIRSATI

Ingbank inanmayacaksınız ama 4 ay ertelemeli bir kredi kampanyası başlatmış. Üstelik son başvuru tarihi de 30 eylül . Kredinizi şimdi alıp 2018 yılında ödeyebiliyorsunuz. Özellikle de kredisinin ödemesini sonra yapmak isteyenler için biçilmez kaftan. Zira kimisi krediyi işlerinde kullanıyor. İş oldukça da para geliyor. İlk aylarda ödemeye başlayınca da sıkıntı olabiliyor. Peki ingbank tam olarak ne sunuyor?, Bu krediye kimler başvuru yapabiliyor? Faiz oranları ve vade sayıları kaç? bunların hepsini aşağıda bulabilirsiniz.

INGBANK 4 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlar bu kampanyaya tüm müşteriler başvuru yapabiliyor. İng’den kredi almak çok kolay. Kredi notunuza güveniyorsanız, kara listede değilseniz ve al benim aylık gelir belgem var diyebiliyorsanız kredi alabiliyorsunuz. Yalnız 4 ay ertelemeli kredi almak isteyenlerin kredi notunun 1850 ve üstünde olması gerekiyor. Bu şekilde kredinizi alıp, 2018 de ödemeye başlayabiliyorsunuz. Hani en baştan bu durumu belirtmek istedim. Sonradan sıkıntı olmasın. Hemen faiz oranlarına da değinelim. Bu kampanyada faizler kredi notunuza göre belirleniyor.

FAİZ ORANLARI NASIL BELİRLENİYOR?
  • Kredi puanınız yani findeks notunuz 1900 ile 1850 puan aralığında olacak ise faiz oranınız da %1,19 olacaktır.
  • Kredi puanınız yani findeks notunuz 1849 ile 1800 puan aralığında olacak ise faiz oranınız da %1,29 olacaktır.
  • Kredi puanınız yani findeks notunuz 1799 ile 1750 puan aralığında olacak ise faiz oranınız da %1,39 olacaktır.
  • Kredi puanınız yani findeks notunuz 1749 ile 1700 puan aralığında olacak ise faiz oranınız da %1,39 olacaktır.
  • Kredi puanınız yani findeks notunuz 1699 ile 1600 puan aralığında olacak ise faiz oranınız da %1,39 olacaktır.

 

KREDİ LİMİTİ, VADESİ, TAHSİS ÜCRETİ VE HAYAT SİGORTASI

Krediyi 1.500 lira ile 50 bin lira arasında alabiliyorsunuz. Bu tutarlar gayet güzel. Bunun dışında kredi vadesini de 3 ay ile 48 ay arasında kendiniz seçip, belirleyebiliyorsunuz. Kredi limiti de çok iyi vade sayısı da. Kredi notunuz da çok iyi puan ise yaşadınız 🙂 Cebinizden çıkacak iki masrafın olduğunu da belirtelim. Bunlardan ilki kredi tahsis ücretidir. İkinci masraf kalemi ise hayat sigortasıdır. Zaten bir banka bu iki masrafı mutlaka sizlerden talep ediyor.

KREDİNİN ÖRNEK MALİYET TABLOSUNU ÇIKARALIM

Bankaya kredi için başvurdunuz. Bankada hemen kredi notunuza baktı ve 1900 puana sahip olduğunuzu gördü. 4 ay ertelemeli kredinin kapısı da sizler için açılmış oldu. 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile almaya karar verdiniz. Faiz oranınız da kredi notunuza bakıldığı zaman %1,19 olduğu anlaşılıyor. Bu sayede taksit borcunuz da hesaplandığında 338,62 TL olarak karşımıza çıkıyor. Hayat sigortası için tam net olmasa da 587,36 TL olduğunu belirtebilirim. Hayat sigortanız da 50 TL kadar tutuyor.

Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KimdirBenjamin