Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017 | TC Kredi Notu
Halkbank Hesaplı ve Çok Uygun Kurban Bayramı Kredisi 2017Hailkbank Bayram Ettiren Kredi, Düşük faizli kurban bayramı kredisi, Uygun ihtiyaç kredisi – Bayram ağzı bu kampanyayı mutlaka sizlere ulaştırmak gerekliliğini kendimde hissediyorum. 7 -8 bankanın kurban bayramı için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını, sizler için derleyip daha önce sunmuştum zaten. Yalnız Halkbank son ana kadar bekledi ve turnayı gözünden vurmuş olduk. Bayram özel bir kampanya hazırlamışlar. Bende inceledim ve gerçekten çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Detaylar mı? O da yazımızın devamında.

HALKBANK BAYRAM ETTİREN KREDİ KAMPANYASI VE DETAYLARI

Biraz hızlı davranmak istiyorum. Zira kurban bayramına 10 gün gibi kısa bir süre kaldı ve vatandaşlar artık kredi kuyrukları oluşturmaya başladı bile. Hani daha uygunu varken, yüksek faizli kredi çekmenize gönlüm pek razı olmuyor. Bu açıdan da tüm bankaları, tüm şartları ile sizler ile paylaştım. Yalnız halkbank öyle güzel bir kampanya yapmış ki, piyasa şartlarına göre gerçekten de çok iyi. Hatta çok çoookkkk iyi diyebiliriz. Şimdi sizler için kredinin detaylarına geçmek istiyorum.

KREDİNİN FAİZ ÖZELLİKLERİ VE ORANLARI

Bu kampanyanın en dikkat edilen özelliği faiz oranları olsa gerek. Çok düşük faiz ile kredi alma imkanı getiriliyor. Bu oranlar da kredi limiti ve tahsis ücretine göre farklılık gösterebiliyor. Şu şekilde anlatmaya çalışalım. Halkbank’tan almak istediğiniz kredi tutarı 10 bin liraya kadar ise alabileceğiniz faiz oranı da %1,10 olacaktır. Halkbank’tan almak istediğiniz kredi tutarı 10.001 lirayla 50.000 TL aralığındaysa alabileceğiniz faiz oranı da %1,12 olacaktır. Halkbank’tan almak istediğiniz krediye tahsis ücreti ödemek istemiyorsanız;  ve kredi tutarınız tutarınız da 50 bin liraya kadar ise alabileceğiniz faiz oranı %1,18 olacaktır.     

KREDİNİN DİĞER MERAK EDİLENLERİ

Aldığınız krediyi rahat rahat ödeyebilmeniz için en uzun vade sayısı olan 48 aya kadar vade yapabilme şansınız bulunuyor. Taksit sayısı gördüğünüz gibi makul ve iyi seviyelerde. Yukarıdan da anlaşılacağı üzere kredinin en yüksek tutarı 50.000 TL dir. Tabi bankaya sunacağınız, aylık gelirinize göre sizin kredi limitleriniz belirleniyor. Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Bu tutar çok yüksek olmuyor. Birde kredinin hayat sigortası oluyor. Bu tutarın hesaplamasında kredinin faiz oranı, kredi limiti, taksit sayısı, cinsiyetiniz ve yaşınız dikkate alınıyor. Ama yine de çok yüksek tutar değil.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİZ?

Kredi başvuru yollarına biraz da değinelim. İsterseniz gelir belgenizi ve kimliğinizi alıp size en yakın halkbank şubesine uğrayarak kreid başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yada SMS yolunu da tercih edebilirsiniz. SMS ile başvuru yapacaksanız BAYRAM yazıp bir boşluk bırakarak T.C’nizi yazmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise tekrardan bir boşluk bırakıp Aylık gelirinizi yapıp bir boşluk bırakıp, ne kadar kredi talep ediyorsanız, onu yazmanız gerekiyor. Tabi en sonunda da mesajınızı operatör ayırımı gözetmeksizin 3452‘ye göndermeniz gerekiyor. (Mesaj Metni: BAYRAM 88888888111 2750 20000 )

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

50.000 TL kredi lazım ve kredi vadesini de 48 ay taksit yapmak istiyorsunuz. Halkbank’ta %1,12 faiz oranı sizlere sunuyor. Sizin 48 ay boyunca her ay ödeyeceğiniz kredi taksitiniz 1.420,29 TL yapıyor. Hayat sigortanız yaş ve cinsiyetiniz bilinmediğinden bankada daha sonra hesaplanacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 262,50 TL yapıyor.

50.000 TL kredi lazım ve kredi vadesini de 48 ay taksit yapmak istiyorsunuz. Yalnız Kredi tahsis ücreti ödemek istemiyorsunuz. Halkbank’ta %1,18 faiz oranı sizlere sunuyor. Sizin 48 ay boyunca her ay ödeyeceğiniz kredi taksitiniz 1.442,55 TL yapıyor. Hayat sigortanız yaş ve cinsiyetiniz bilinmediğinden bankada daha sonra hesaplanacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 262,50 TL yapıyor.

10.000 TL kredi lazım ve kredi vadesini de 48 ay taksit yapmak istiyorsunuz. Halkbank’ta %1,10 faiz oranı sizlere sunuyor. Sizin 48 ay boyunca her ay ödeyeceğiniz kredi taksitiniz 282,58 TL yapıyor. Hayat sigortanız yaş ve cinsiyetiniz bilinmediğinden bankada daha sonra hesaplanacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 52,50 TL yapıyor.

Etiketler:, , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KimdirBenjamin

Paylaşım